Házirend Nevelési és oktatási programunk Ken programunk Beiskolázás Mérések
Iskolánk névadója
Bemutatkozás Vezetők Nevelőtestület Alapítvány Sportegyesület Diákönkormányzat
   
Nevelőtestület

Alsó tagozatos pedagógusok 2018/2019
Név Beosztás Osztály
Baranyainé Hagymási Julianna
tanító, osztályfőnök
4.b
Dr. Kovács Péterné tanító, osztályfőnök 3.b
Kálóczi Krisztina tanító, osztályfőnök 2.c
Do Dinh Hainé tanító 3.b
Kissné Moldován Rozália tanító ( megbízott) 2.c
Goreczky Gabriella tanító 4.a
Weininger Jánosné tanító 4.b
Hutzler Henrietta tanító, osztályfőnök 4.a
Karczagi Éva tanító, tanár   -
Nagy Anita tanító, osztályfőnök 1.b
Lakner Ildikó tanító 2.b
Kiss Judit tanító 1.b
Müllerné Máté Mónika tanító 4.c
Nádasi Péter tanító, osztályfőnök 1.a
Molnár Gyula tanító 3.c
Mayer Erika tanító 3.a
Pap Katalin fejlesztő pedagógus -
Petz Katalin tanító, osztályfőnök 4.c
Rudas Katalin tanító 1.a
Szabára János tanító 2.a
Angyal Helga tanító 2.b
Szijártó Ágnes tanító, osztályfőnök 3.a
Szili Zsoltné tanító, osztályfőnök 2.a
Ujváriné Németh Rita tanító, osztályfőnök 3.c
Felső tagozatos pedagógusok 2018/2019
Név Oktatott tantárgyak Osztály
Állné Szűcs Ágnes  magyar-történelem tanár  
Bakula Mária testnevelés tanár 7.b
Borze Ágnes fejlesztő pedagógus  
Czédly Mariann fejlesztő pedagógus
Csenki Katalin ének-zene tanár 7.c
Csiki Paula magyar - angol tanár 5.c
Drózdiné Molnár Katalin német nyelv tanár
Gieszinger Csongor testnevelés  tanár  
Gönczi Péter testnevelés tanár  
Kiss Ferenc technika tanár  
Kanizsár János Richárd történelem tanár, napközi 5.a
Kovács Gabriella testnevelés tanár 6.c
Kovács Krisztina angol nyelv tanár 8.b
Szatmáriné Varga Mária matematika tanár
Lovász Péter informatika, matematika tanár 6.b
Molnár Anikó fizika, matematika tanár 8.c
Nagy Péterné Edényi Csilla ének-zene tanár
Nagyné Ombódi Katalin biológia, technika tanár 6.d
Németh Stefanovics Anikó angol nyelv tanár  
Némethné Hajdú Rita angol nyelv tanár 6.a
Jónás Adrienn német nyelv tanár  
Szvetnyik Nikolity Krisztina biológia -természetismeret tanár 5.b
Prosenczki Zsuzsanna fejlesztő pedagógus
Rádai Ildikó német nyelv tanár 7.a
Richter Éva rajz tanár, napközi  
Sándor Zoltán testnevelés tanár
Benedek Zalán magyar tanár
Szabó Eszter testnevelés tanár
     
Szakalkalmazottak
Név Beosztás
Almási Réka utazó logopédus
Bak Éva logopédus
Figula Mariann iskolapszichológus
Hámori Viktor katolikus hitoktató
Himberger Katalin katolikus hitoktató
Jámborné Kertész Zsuzsa utazó gyógypedagógus
Szilágyi András református hitoktató
Kiropulosz Mária iskolatitkár
Kulcsár Miklósné pedagógus asszisztens
Kósáné Nemes Mária gazdasági előadó
Simon Edit könyvtáros
Oláh Brigitta pedagógus asszisztens
Paczári Piroska védőnő
Pap László hitoktató - HIT Gyülekezet
Pappné Orosz Nikoletta pedagógus asszisztens
Süle Jánosné utazó gyógypedagógus
Tóth Tamásné utazó gyógypedagógus
Szarka Zoltán Gábor rendszergazda
   

 

 

A TANÉV FŐBB ESEMÉNYEI

CIKKARCHÍVUM
KÜLÖNÖS KÖZZÉTÉTELI LISTA
BEISKOLÁZÁS
EREDMÉNYEK
GALÉRIA
KAPCSOLAT
TÉRKÉP



Tanítók bemutatása
© 2007. Budapest Kőbányai Önkormányzat Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola   Lap tetejére ^^